Darowizna

Wesprzyj przebudowę strony!

Na naszej stronie pojawiła się opcja przekazania darowizny za pomocą systemu PayPal.

Celem zbiórki pieniędzy jest budowa nowej, profesjonalnej strony -o św. Piusie X

Co zamierzamy ulepszyć? To główne etapy budowy strony, oczywiście na domenie piusx. pl :

1. Nowa, dużo bardziej profesjonalnie estetycznie wyglądająca grafika. Dostosowana do urządzeń mobilnych.

2. Strona będzie.. wielojęzyczna! PL. ENG, ES, FR, ITA, RU, i po łacinie encykliki i inne dokumenty Św.Piusa x.

3. Będziemy rozwijać nasz blog – przynajmniej kilka wpisów miesięcznie.

Potrzebujemy Twojego wsparcia.

Dla pierwszych, 5 darczyńców wpłacających minimum- 400 zł wysyłamy 2 pocztówki przedstawiające Św. Piusa X, pochodzące z czasów jego pontyfikatu! (do wyboru spośród 50-ciu).

———————————————————

Czym jest darowizna w systemie PayPal i jak to działa?

PayPal jest największą i najbardziej znaną platformą do dokonywania płatności internetowych oraz wykonywania przekazów pieniężnych na świecie. Platforma dostępna jest obecnie w 190 krajach. Tysiące sklepów internetowych i innych instytucji zarówno w Polsce, jak też za granicą akceptuje PayPal jako metodę płatności.

Darowizny poprzez PayPal to sposób na przyjmowanie wpłat z kart kredytowych, rachunków bankowych oraz kont indywidualnych PayPal. W przypadku darowizn przekazywanych na rzecz organizacji typu non-profit, serwis odstępuje od pobierania opłat i prowizji. Dzięki temu można teraz praktycznie “bezkosztowo” dokonać wpłaty na konto również z zagranicy.

PayPal jest bezpieczną metodą, umożliwiającą szybkie realizowanie transakcji płatniczych. Po potwierdzeniu wpłaty, kwota zostaje natychmiast przekazana na nasze konto w systemie. System generuje również automatyczne potwierdzenia przekazania darowizny, co może być ważne dla darczyńców instytucjonalnych oraz firm.

[give_form id=”6200″]

Facebook