Jeśli masz ciekawe zdjęcia czy teksty, o Papieżu św. Piusie x, skontaktuj się z nami

informacje

Nowykościół udzielił pełnego wsparcia sodomii

informacje

Podczas „Miesiąca Dumy Pedałów” w czerwcu 2023 r. Nowy kościół udzielił pełnego wsparcia sodomii

Nic dziwnego, że Bóg Wszechmogący odebrał Nowemu Kościołowi i jego wyznawcom Prawdziwą Mszę i sakramenty.

Jeśli istniały jakiekolwiek wątpliwości, że Nowy Pseudo Kościół stał się pedal.skim, to jego pełne poparcie dla „Miesiąca Dumy gejów” w czerwcu 2023 r. z pewnością to potwierdza. Nic dziwnego, że wszechmogący Bóg odebrał Nowemu Kościołowi i jego wyznawcom prawdziwą Mszę i sakramenty oraz samą Łaskę Bożą. W ten sposób Nowy Kościół i jego nowi pseudo-papieże pogrążeni są w wielkim holokauście seksu i defraudacji, który trwa nieprzerwanie. Ponieważ Nowy Kościół staje się „gejowski”, podobnie jak lewicowe sekty protestanckie, nawet konserwatywni protestanci odrywają się od swoich lewicowych przywódców i tworzą własne niezależne konserwatywne synody.

W dniu 20 czerwca 2023 r. Nowy Watykan wydał instrumentum laboris, czyli dokument roboczy, który będzie przewodniczył Wielkiemu Synodowi Synodów (aka Watykan III), rozpoczynającemu się 4 października 2023 roku. Proponuje on między innymi, aby kobiety pełniły rolę duchownych, nie wykluczając instalacji kapłanek i diakonis. Ponadto proponuje „radykalne włączenie” tego, co nazywa „osobami LGBT +”, przyjmując po raz pierwszy w historii Nowego Watykanu ten termin polityczny, do którego można i już dodano dodatkowe litery. W ten sposób Nowy Kościół akceptuje teraz rażącą niemoralność, opisaną w Piśmie Świętym (Biblii) jako jeden z czterech grzechów, które wołają do nieba o karę, lesbijek, gejów, biseksualistów, transseksualistów, do których dodano Queer, Intersex i Agender (LGBTQIA +)

Nie ma w tym nic z Kościoła katolickiego. Nowy Kościół Nowego Porządku z całą pewnością nie jest Kościołem katolickim, począwszy od nowych papieży, a skończywszy na świeckich. Nowy Kościół jest oszustwem wymyślonym w celu zastąpienia Kościoła katolickiego i nadano mu konstytucję na anty-soborze watykańskim II 21 września 1964 roku. Nowy Kościół na całym świecie sponsoruje sodomickie (aka „gejowskie”) msze, fałszywe (nieważne) protestancko-masońsko-pogańskie nabożeństwa Novus Ordo Vaticanum II. Dwa z nich w Stanach Zjednoczonych były związane z najbliższymi nowokardynałami Franciszka-Bergoglio, apostatami Wiltonem Gregorym z Waszyngtonu i Blase’em Cupichem z Chicago w stanie Illinois.

Kościół Świętej Trójcy w Waszyngtonie, nowa parafia wspierającego aborcję, wspierającego sodomię, samozwańczego „pobożnego katolika” prezydenta USA J.R. Bidena, symulował „Gay Pride Mess” 14 czerwca 2023 roku. Uczestnicy LGBTQXXX bluźnierczo trzymali „gejowskie” tęczowe flagi podczas nabożeństwa. Waszyngtoński nowy kardynał Wilton Gregory, mianowany przez apostatycznego papieża Franciszka-Bergoglio, odmówił jego odwołania, pomimo potępienia ze strony nowokościelnych w Waszyngtonie i innych miejscach. Nowa parafia jest zarządzana przez lewicowych/marksistowskich Newjesuitów, a przed anty-soborem watykańskim II i jego „Nowym Porządkiem” uczestniczył w nim prezydent USA John Kennedy.

Nowy kardynał Blase Cupich, mianowany przez odstępczego papieża Franciszka Bergoglio, 18 czerwca 2023 r. symulował „Gay Pride Mess” w Our Lady of Mount Carmel Newchurch w Chicago, Illinois, bluźnierczo w Oktawie Najświętszego Serca Pana Jezusa, której celem jest wezwanie człowieka do dokonania Aktu Zadośćuczynienia za grzechy, które tak bardzo obraziły Jego Pana. [Niektóre informacje do tego komentarza zostały dostarczone przez National Catholic Register].

Tradycyjni katolicy, Nowy Kościół Nowego Porządku i jego nowi papieże z pewnością nie są Kościołem katolickim. Jego protestancko-masońsko-pogański Nowy Porządek jest fałszywy (nieważny) i znacznie gorszy niż większość nabożeństw protestanckich. To nabożeństwo nie jest oddawaniem czci Bogu, a jedynie lewacko-marksistowskim wiecem politycznym, w którym uczestniczą ekskomunikowani heretycy. Ale to, co jest naprawdę skandaliczne, to fakt, że konserwatywni „katolicy” i pseudo-tradycjonaliści z antysoborowego „Nowego Łacińskiego Bałaganu” Vaticanum II nadal zaludniają te Nowe Kościoły. Gdyby byli katolikami, nie postawiliby stopy w bluźnierczych, bałwochwalczych i świętokradczych nowych kościołach.

za- traditio.com